wtorek, 16 kwietnia 2013

Hugo:)

Witam po długiej przerwie i od razu przedstawiam Wam: Hugo w pełnej krasie:)

Otóż bardzo lubię blog pewnej pani:) , która to wymyśliła tytułowego Hug'a .Bardzo lubię do niej zaglądać i się pozachwycać.Tym razem było podobnie,wlazłam i się zachwyciłam.Nie dość ,że lubię imię to jeszcze w jedynie słusznym kolorze wydziergany; od razu wpadł mi w oko.I musiałam go mieć. Włóczkę kupiłam zgodnie z sugestią ale ja musiałam dokupić jeden motek bo zabrakło mi ok.3metrów czyli zużyłam 14 motków i ów kawałek na który czekałam (z tej samej partii) a który kupiłam tu: http://wloczkowo.pl/.Theli bardzo dziękuję:)

Zdjęcia robione w różnych okolicznościach przyrody,bo zmolestowałam męża i siostrę ,żeby zrobili mi zdjęcia; u nas na ogrodzie w samo południe a u mamy pod wieczór.Oceńcie sami:)
Pozdrawiam ciepło w ten piękny i słoneczny wiosenny dzień:)

10 komentarzy:

Kasia pisze...

Cudo!
Kusisz... Nawet mam włóczkę na to kupioną...
Pozdrawiam serdecznie.

K. pisze...

Świetne poncho. Ostatnio myślałam, nad sensownością takowego udziergu dla mojej persony. Na razie dalej w fazie myślenia. Super w nim wyglądasz.

Anka pisze...

Extra ponczo!

Zakątek pełen barw u Eli pisze...

Ponczo bardzo fajne no...ale nic dziwnego na takiej modelce:)

Anna M pisze...

fajne!!!!

Joanna pisze...

Dzięki , że do mnie wpadłaś , odwdzięczam się i co widzę , pięknego HUGO , marzy mi się taki , doskonały na płaszcz na przyszły rok.

yenulka pisze...

wygląda rewelacyjnie!

theli pisze...

Ładnie razem z Hugiem wyglądacie :-)

jagnieszka pisze...

Dziewczyny,bardzo,bardzo Wam dziękuję za każde dobre słowo pod moim adresem i poncza,ale zupełnie szczególnie dziękuję autorce:) Theli.Jest to dla mnie jak miód na serce:)

Ewa pisze...

Ależ super wygląda - też takie chcę !